Przekonaj mnie, że to ty

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: poniedziałek, 21, listopad 2016 Super User

 

Anna Karpińska po raz kolejny udowodniła, że udana książka wcale nie musi być brutalna, przepełniona emocjonującymi wątkami książkami, czy nagłymi zwrotami akcji. "Przekonaj mnie, że to ty", to lektura opowiadająca o historii normalnej, dziewczyny, która ma własne pasje, aspiracje i marzenia.

 

 

 

Czy uda się jej osiągnąć wyznaczony cel? Dziewczyna marzy o wyjeździe do Hiszpanii. Chce oderwać się od otaczającej jej dotychczas rzeczywistości, rodziny i domu. Wewnętrznie miotają nią jednak skrajne emocje. Nie potrafi podjąć decyzji czy powinna zostać w domu i pomóc matce pogrążonej w żałobie po śmierci męża oraz z chorą, leżącą babką, która potrzebuje pomocy przy każdej, codziennej czynności.

 

 

 

Książka porusza tematykę codziennego życia. Nie jest odrealniona od rzeczywistości. Wręcz przeciwnie - z takimi problemami boryka się mnóstwo osób. Anna Karpińska stanęła na wysokości zadania i przedstawiła bardzo konkretną historię, która odpowiada na pytania wielu pogrążonych w życiowych wątpliwościach czytelników.

 

Odsłony: 603

Nadchodzące koncerty