Przygotowanie estradowe artysty

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: poniedziałek, 27, czerwiec 2016 Super User

Gwiazda estradowa, zanim wyjdzie na scenę, musi się do występu bardzo dobrze przygotować. Na pewno przez cały czas powinna uważać na struny głosowe oraz infekcje gardła – nawet lekka chrypka może zrobić ogromną różnicę, a tego i wokalista i fani woleliby uniknąć.

Bardzo istotny jest image artysty. Każdy ma swój niepowtarzalny styl, który należy podkreślać. Dobrze jest zacząć od włosów. Fryzura wymaga dopieszczenia pod każdym względem. Włosy można tapirować, ciekawie upinać lub nawet przedłużać (to w przypadku wokalistek, które chcą mieć długie, zadbane włosy). Niektóre osoby co występ zmieniają kolor włosów lub nakładają perukę, co też jest dobrym rozwiązaniem, jeśli nie chce się włosów zbytnio zniszczyć.

Kolejna kwestia to ubiór obraz buty. Ubiór powinien zwracać uwagę, ale musi być przede wszystkim wygodny, aby na scenie nie krępował ruchów. W przypadku butów dobrze wybrać takie, na których artysta będzie się czuł stabilnie. Wysokie szpilki przeznaczone są tylko dla doświadczonych w chodzeniu na obcasach pań. Dodatki podpowiadają styliści, którzy czuwają nad całą stylizacją gwiazd i to im warto powierzyć to zadanie.

Odsłony: 2195

Nadchodzące koncerty